شنبه 13 آذر ماه 1400
   
Module Border Module Border
  شرح خبر 
1400/08/26

تلاش هتل‌های ایرانگردی جهانگردی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به بازنشستگان


رئیس هیئت‌ مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از هتل جهانگردی یزد گفت: ...

 

رئیس هیئت‌ مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از هتل جهانگردی یزد گفت: تمام سعی و توان خود را برای حل مشکلات شرکت‌های زیر مجموعه صندوق، به‌ویژه هتلهای ایرانگردی به‌منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به بازنشستگان به‌کار بسته‌ایم.

 

به‌گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ نعمت‌الله ایزدی در این بازدید که مدیر دفتر هماهنگی امور استان های صندوق بازنشستگی و مدیر صندوق بازنشستگی استان یزد حضور داشتند، اظهارداشت: باتوجه به‌اینکه صندوق بازنشستگی کشوری سهامدار گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی است و جامعه هدف ما حدود یک و نیم میلیون بازنشسته کشوری هستند، تمام سعی و توان خود را برای حل مشکلات شرکت‌های زیر مجموعه صندوق، به‌ویژه هتلهای ایرانگردی به‌منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به بازنشستگان به‌کار بسته‌ایم.

وی درادامه خاطرنشان کرد: باتوجه به تجربه‌ای که از اقامت در هتلهای ایرانگردی دارم، تغییر کیفی ارائه خدمات در این هتل‌ها نسبت به گذشته مشهود است که البته نقش مدیران در ایجاد این تغییرات انکار ناپذیر است.

ایزدی افزود: یکی از موضوعاتی که درخصوص مشاغل وابسته به گردشگری در جامعه ما باید نهادینه شود، ایجاد حس صمیمیت بین مهمان و میزبان است.

رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه نه فقط در هتلها بلکه در شرکت‌های هواپیمایی نیز برخورد خشک و رسمی با مهمانان حس نزدیکی و اعتماد بین ارائه دهنده خدمات و استفاده کننده را از بین می‌برد، ادامه داد: با وارد کردن فرهنگ دیرینه‌ی مهمان‌داری و مهمان‌دوستیِ خانواده ایرانی به ساختارهای اداری می‌توانیم حس صمیمت را بگونه‌ای در مهمانان القا کنیم که گویی در خانه دومشان اقامت دارند.

وی با بیان اینکه همواره برای ارتقای هرچه بهتر خدمات باید تلاش کرد، گفت: درمجموع، هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به‌دلیل قدمت، سابقه و فرهنگ پذیرش مهمانی که در آن نهادینه شده است، در زمینه ایجاد حس صمیمیت نسبت به خیلی از هتل‌های پنج ستاره و هم‌چنین شرکت‌های خدمات مسافرتی، موفق‌تر عمل کرده است.

منبع: صندوق بازنشستگی کشوری

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  نظرسنجي  
 
نظرشمادر باره سایت کانون چیست؟

 

تعداد جوابها : 13543

عالی : 98%
خوب : 1%
متوسط : 0%
ضعیف : 1%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 7
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 7

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 782336
Visitors بازديد هاي امروز: 196
Visitors بازديد هاي ديروز: 248

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1400/09/13 کانون بازنشستگان جهاد سازندگی شعبه اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا