يكشنبه 17 اسفند ماه 1399
   
Module Border Module Border
  شرح خبر 
99/12/03

بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری زیرپوشش «بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا» قرار گرفتند


مدیرکل امورفرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی عمر و حادثه ویژه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری با شرکت بیمه ملت خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد امروز (یکشنبه) ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: پوشش بیمه تکمیلی «عمروحادثه صبا» به صورت پیش فرض برای کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری با حقوق ماهانه بیش از ۱۰ میلیون ریال و با در نظر گرفتن میزان حقوق دریافتی برقرار شده است.

مرتضایی فرد آغاز اجرای این قرارداد بیمه‌ای را از ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ عنوان کرد و گفت: با توجه به مهلت یک ماهه بیمه ملت برای دریافت لیست نهایی مشمولان این قرارداد، بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ ضمن کسب اطلاع از شرایط «بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا» و همچنین تعیین تکلیف دریافت این خدمت ویژه از طریق درگاه الکترونیکی صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir   (بخش خدمات بیمه‌ای) اقدام کنند.

وی افزود: بازنشستگان عزیزی که تمایل به استفاده از این نوع خدمت را دارند، می توانند نسبت به ثبت نام افراد تحت تکفل و منسوبین خود و همچنین انتخاب نوع طرح از طریق سایت بیمه گر یعنی شرکت بیمه ملت از اول فروردین ماه ۱۴۰۰ اقدام کنند.

او همچنین یادآور شد: براساس توافق صورت گرفته با شرکت بیمه ملت، استفاده از این خدمت بیمه‌ای هیچ گونه شرط سنی ندارد و تنها استثنا مربوط به آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی است که دارای سابقه بیماری‌های خاص مثل سرطان، دیالیز، تالاسمی، MS، بیماری های شدید اعصاب و روان، هپاتیت، هموفیلی، دیابت شیرین و ایدز باشند.

مدیرکل امورفرهنگی واجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: درصورت استفاده از بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا، بیمه آتش سوزی  شامل ساختمان و تاسیسات و اثاثیه و دکوراسیون و همچنین سیل و زلزله نیز به صورت رایگان، برای بیمه شدگان فعال خواهد شد.

وی با بیان اینکه «آدرس محل بیمه آتش سوزی براساس اطلاعات پرونده بازنشستگی موجود در درگاه خدمات الکترونیک صندوق منظور شده است» تاکید کرد: بازنشستگان عزیز می توانند درصورت تغییر آدرس محل سکونت یا مغایرت، از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به نشانی sabasrm.ir نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

وی اضافه کرد: تمامی اطلاعات لازم در خصوص بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا و همچنین امکان غیرفعال کردن این خدمت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی وجود دارد.

 

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  نظرسنجي  
 
نظرشمادر باره سایت کانون چیست؟

 

تعداد جوابها : 11472

عالی : 98%
خوب : 1%
متوسط : 0%
ضعیف : 1%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 5
Members اعضاء: 1
مجموع كاربران مجموع: 6

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 688855
Visitors بازديد هاي امروز: 101
Visitors بازديد هاي ديروز: 335

فعال در اين زمان كاربران فعال:
01: admin
Copyright (c) 1399/12/17 کانون بازنشستگان جهاد سازندگی شعبه اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا