چهارشنبه 14 خرداد ماه 1399
   
Module Border Module Border
  شرح خبر 
99/02/28

پرداخت کمک هزینه وسایل توانبخشی بازنشستگان کشوری از طریق بیمه آتیه سازان


سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت کمک هزینه های عینک، عصا، سمعک، واکر و ...

 

سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت کمک هزینه های عینک، عصا، سمعک، واکر و ویلچر بازنشستگان این صندوق از طریق شرکت آتیه سازان حافظ خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با بیان اینکه متقاضیان تا پیش از این از طریق دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت مدارک برای دریافت این نوع کمک هزینه ها اقدام می کردند، گفت: با تصمیم صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای خردادماه 99 متقاضیان جهت دریافت کمک هزینه های عینک، سمعک و عصا و همچنین واکر و ویلچر، می توانند در چارچوب قرارداد بیمه تکمیلی درمان، مدارک هزینه ای خود شامل فاکتور خرید و دستور پزشک معالج را با مراجعه به شعب شرکت آتیه سازان حافظ پیگیری کنند.


مرتضایی فرد با بیان اینکه کمک هزینه واکر و ویلچر از ابتدای خرداد به این کمک هزینه ها افزوده می شود، گفت: بازنشستگانی که تاکنون موفق به ثبت مدارک دریافت کمک هزینه های عینک، عصا و سمعک خود نشده اند، باید تا 31 اردیبهشت 99 نسبت به ثبت آن از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir یا دفاتر پیشخوان اقدام کنند.


وی با اشاره به اینکه از این تاریخ به بعد دفاتر پیشخوان دولت مدارک مربوطه را پذیرش نمی کنند، افزود: کسانی که مدارک خود را قبل از این تاریخ به دفاتر پیشخوان دولت ارائه کرده اند، طبق روال سابق هزینه های آن را دریافت خواهند کرد.


سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: تمامی بازنشستگان، وظیفه بگیران و همچنین افراد تحت تکفل بازنشستگان (همسر و فرزند) که تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان باشند می توانند از این کمک هزینه ها بهره مند شوند.


وی با بیان اینکه پرداخت کمک هزینه 5 خدمت از خرداد ماه در صورتی است که فرد زیر پوشش بیمه تکمیلی درمان آتیه سازان حافظ قرار گرفته باشد، یادآور شد: میزان کمک هزینه صندوق بازنشستگی کشوری بابت عینک (هر سه سال یک بار) مبلغ یک میلیون و 200 هزار ریال، کمک هزینه عصا یک میلیون ریال، کمک هزینه واکر یک میلیون ریال، کمک هزینه سمعک (هر پنج سال یک بار) به مبلغ 5 میلیون ریال و کمک هزینه ویلچر به مبلغ 10 میلیون ریال است.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  نظرسنجي  
 
نظرشمادر باره سایت کانون چیست؟

 

تعداد جوابها : 9432

عالی : 98%
خوب : 1%
متوسط : 0%
ضعیف : 1%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 2
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 2

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 569473
Visitors بازديد هاي امروز: 43
Visitors بازديد هاي ديروز: 326

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/03/14 کانون بازنشستگان جهاد سازندگی شعبه اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا