شنبه 03 فروردین ماه 1398
   
Module Border Module Border
  شرح خبر 
97/04/31

بازنشستگان نمونه تقدیر می شوند/ ۳۱ مرداد آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار


مدیرکل فرهنگی و امور اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از بازنشستگان نمونه کشوری 15 شهریور ماه سال جاری همزمان با 35 ذی الحجه و برگزاری سیزدهمین دوره بزرگداشت «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» تقدیر می شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، زهرا زاده غلام ‏افزود: بازنشستگان کشوری علاقه مند مي ‏توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگي کشوري به نشانی cspf.ir و در لینک «بانک اطلاعات نخبگان» ثبت ‏نام کرده و مستندات لازم را در مهلت مقرر ارائه کنند.
زاده غلام تصريح کرد: مهلت ثبت نام و ارسال مستندات و مدارک لازم از سوی بازنشستگان کشوری علاقه مند تا
۳۱ مردادماه سال جاري است و اين تاريخ به هیچ عنوان قابل ‏تمديد نخواهد بود.

دبیر سیزدهمین مراسم بزرگداشت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، اظهار داشت: انتخاب بازنشستگان نخبه در هر استان کشور در شش محور «علوم، آموزش و پژوهش»، «فرهنگ و هنر»، «کارآفرینی و ایجاد اشتغال»، «فعالیت‌های اجتماعی و عام المنفعه»، «فعالیت‌های ورزشی و تندرستی» و «ایثار و فداکاری» خواهد بود و در هر محور یک نفر با رأی کميته داوران انتخاب و مورد تقدیر قرار می گیرد.

زاده غلام با بیان اینکه مهمترين هدف فراخوان انتخاب بازنشستگان نمونه، شناسايي بازنشستگان نخبه، افزایش انگیزه و ترغیب بازنشستگان به ایجاد خلاقیت ،کارآفرینی و حضور موثر و پویا در جامعه است، اظهار داشت: ‏بازنشستگان باید آثار یا فعالیت های مورد نظر در هر محور انتخابی را که پس از دوران بازنشستگی انجام داده یا خلق کرده اند، در بانک اطلاعات نخبگان ثبت کنند.

وی افزود: کمیته داوران براساس مدارک و مستندات ارسال شده و پس از بررسی موارد مطرح شده، در هر استان شش نفر و در ابعاد ملی نیز شش نفر را به عنوان بازنشستگان نمونه معرفی خواهد کرد که در مراسم بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مورد تقدیر قرار می گیرند.

زاده غلام یادآور شد: در تلاش هستیم تا در تهران این مراسم با حضور یکی از مقامات ارشد کشوری به ویژه شخص رئیس جمهوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شود. در استان ها نیز با حضور مقامات ارشد آن استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: بازنشستگان نخبه و برگزیده ای که در سنوات گذشته به عنوان بازنشسته نخبه مورد تقدیر قرار گرفتند نیز به شرط انجام فعالیت یا خلق آثار جدید در این مدت می توانند برای ثبت نام و شرکت در این جشنواره اقدام کنند.

مديرکل فرهنگي و امور اجتماعي صندوق بازنشستگي کشوري با اشاره به اعضای کمیته استانی برگزاری مراسم ۲۵ ذی الحجه، گفت: در این کمیته، یکی از معاونین استاندار (رئیس)، مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس شورای موقت کانون های بازنشستگی استان و تعدادی از بازنشستگان نخبه استانی عضو هستند.

سیزدهمین دوره بزرگداشت «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» با هدف ارج نهادن به سال ها تلاش صادقانه و تجارب ارزشمند بازنشستگان کشوری و پاسداشت حرمت بزرگان و سالمندان در خانواده و اجتماع، از سوی صندوق بازنشستگی کشوری ۱۵ شهریورماه ۹۷ به صورت همزمان در تهران و مراکز استان های کشور برگزار خواهد شد.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  نظرسنجي  
 
نظرشمادر باره سایت کانون چیست؟

 

تعداد جوابها : 6533

عالی : 97%
خوب : 1%
متوسط : 0%
ضعیف : 2%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 13
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 13

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 418504
Visitors بازديد هاي امروز: 262
Visitors بازديد هاي ديروز: 177

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1398/01/03 کانون بازنشستگان جهاد سازندگی شعبه اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا